Tarihçe

Üretim

Felsefemiz

Teknoloji

Kalite Politikamız

Tarihçe

1994 yılından itibaren faaliyetini sürdüren firmamız dekorasyon sektöründe, ileri teknolojiyi, konusunda uzman, eğitimli kadrosuyla hizmeti ön planda tutarak müşterilerine güvenilir, sorunsuz ve kaliteli ürünler sunmayı ilke olarak benimsemektedir.

 

  Sektörde öncü olmanın sorumluluğu taşıyan firmamız,  şehir merkezinde bulunan fabrikasında ürettiği ürünleri tüm Türkiye geneline sunmaktadır.

 

 Yenilikçi, değişime açık olan Aytek Ahşap; insan sağlığı, estetik görünüm ve işlevselliğin birbirinden ayrılmaz faktörler olduğunun bilincindedir. Tüm ihtiyaçlara ve farklı zevklere yönelik alternatifli tasarımlarını müşterinin beğenisine sunmaktadır.

Üretim

Aytek Ahşap, İstanbul merkezinde bulunan 2000 m2’lik kapalı alanında, teknolojide ki gelişmeleri takip ederek ve uygulayarak 13 yılı aşkın süredir üretim yapmaktadır.

 

Müşterilerimize sorunsuz, yüksek hizmet ve servis kalitesi ürün sunmayı ilke edinen  Aytek Ahşap, bilgisayar kontrollü ebatlama, cnc, pvc bantlama, membran pres ve eğri kenar bantlama makinelarıyla mamul ve yarı mamul malzeme üretimi yapabilmekte, istenildiğinde proje çözümleri ve montajla ilgili hizmetlerde verebilmektedir. Üretim için kullanılmak üzere titizlikle seçilen malzeme ve aksesuar standartlara uygun her türlü testten geçirilmektedir.

Felsefemiz

Aytek Ahşap müşterilerini, çalışanlarını, iş ortaklarını ve çevresi için en doğrusunu yapmaya çalışan ve kendini dürüstlüğü adayan insanlar tarafından 1990 tarihinde

 

kurulmuştur. Onların prensipleri, değerleri ve sözleri şirketimizin temellerini oluşturmuş ve bu değerler günümüze kadar taşınmıştır. Müşteri memnuniyeti en iyi referansımızdır.

 

Müşteri memnuniyetine odaklanmak, geçmişte olduğu gibi bugün de  kimliğimizin, saygınlığımızın ve başarımızın esasını oluşturmaktadır. Müşterilerimizi istek ve ihtiyaçlarını  zamanında yerine getirebilmek  için müşteri odalı olmaya, kaliteye önem vermeye, hem estetik hem de fonksiyonel olarak ödül almış tasarımlar sunmaya kendimizi adadık.

Teknoloji

Uluslararası pazarlarda rekabet edebilmek için en gelişmiş üretim teknolojilerinin kullanılmasının hayati derecede önemli olduğuna inanıyoruz.

 

Esnek üretim ve uluslar arası standartlarda yüksek üretim kalitesi; en son teknoloji lazer makineleri ve robotlardan oluşan üretim tesislerinde gerçekleştirilmektedir.

Kalite Politikamız

Aytek Ahşap, dekorasyon sektöründe ileri teknolojiği kullanarak, tecrübeli personel çalıştırarak ve hizmeti ön planda tutarak müşterilerine güvenilir, sorunsuz, uygun ürünü sunmayı ilke olarak benimsemektedir.

 

Takım ruhunu benimsemiş, özveri ile çalışan personelimiz, kalitemizin mimarlarıdır. Kalitemizin sürekliliğinin teminatı sunduğumuz hizmettir.

 

Kalite taahhüdü: Aytek Ahşap üst yönetimi adına dekorasyon sektöründe gelişen teknolojiyi takip edeceğimize, markamızı güçlendirerek çalışmalarımız ve iş ortaklarımızla kalitesini sürekli geliştiren bir şirket olacağımızı ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutacağımızı taahhüt ederiz.

2015 COPY RIGHT | TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Tel : +90 (212) 325 20 44          Fax :+90 (212) 325 20 41

Yeşilce Mah. Girne Cad. Daim Sokak No:6 34418 Kağıthane/İSTANBUL